Кошик
15 відгуків
Алюмінієві плінтуси від виробника AluCreator
+380 (93) 156-54-54
+380 (95) 156-54-54
+380 (97) 156-54-54
Додати відгук

Установка дверей прихованого монтажу – довіряйте професіоналам

Установка дверей прихованого монтажу – довіряйте професіоналам

Що означає вибрати двері прихованого монтажу? Це відрізнити значуще від банального, креативне від передбачуваного, професіоналізм від імпровізації. Варіації прихованих дверей, завдяки їх унікальній конструкції, воістину безмежні – від класики, надиханої природними кольорами дерев і природи, до модерну, що акцентує на собі увагу неординарними матеріалами та рішеннями.

Кожна модель особлива та сміливо заслуговує на звання дизайнерської, відрізняється досконалою геометрією, вишуканими деталями та формами, ідеально вписується в простір. І серед багатьох різних варіантів ви ретельно вибираєте саме ту модель, яка бездоганно відображає ваш стиль.

Справа залишається за малим – розібратися, як встановити приховані двері. Обмовимося відразу – не намагайтеся робити це самостійно, дизайнерські речі та складні технічні рішення вимагають ювелірної майстерності. Тому монтаж прихованих дверей замовляйте лише у професіоналів своєї справи. Однак, для загальної обізнаності, а заодно і для можливості контролю підрядників, не зайвим буде ознайомитися з теорією.

Як зробити двері прихованого монтажу?

Система дверей прихованого монтажу

Двері прихованого монтажу складаються з кількох частин. Саме складність конструкції і дозволяє створювати абсолютно різні варіанти, складно знайти дві однакові двері при використанні одних і тих самих складових.

Конструкція прихованих дверей складається з:

  • Алюмінієвої коробки прихованого монтажу, яка монтується в стіну на завершальній стадії оздоблення. Профіль коробки підганяється та фрезерується під індивідуальні розміри. Для дверей прихованого монтажу немає рамок – довжина та ширина конструкції може бути будь-якою. Особливою популярністю користуються приховані двері на всю висоту стіни. Лицьова сторона коробки монтується врівень зі стіною, таким чином, потреба в наличниках відсутня. Це і дозволяє зробити двері практично непомітними, що, власне, і дало назву всій конструкції.

  • Каркас алюмінієвого дверного полотна встановлюється в коробку дверей прихованого монтажу. Саме до нього кріпиться основна частина – полотно. Каркас вирізається та фрезерується з алюмінієвого профілю полотна під петлі, замок і зворотню планку. Конструкція профілю розроблена таким чином, що чудово поєднується як з легкими HPL-панелями, так і з масивними дзеркалами та загартованим склом. Бажаєте скомбінувати матеріали? Запросто! Конструкція каркаса дозволяє зробити це – встановлювати різні матеріали з різних боків дверей.

  • Профіль чверті – додатковий елемент до каркасу полотна, без якого не обійтися, якщо потрібно, щоб двері відчинялися inside – тобто, на себе. Він важливий, але майже непомітний у готовому полотні.

  • Алюмінієва торцева планка використовується виключно для дерев'яних полотен. У такому разі немає потреби в алюмінієвому каркасі полотна. Дерев'яне полотно монтується безпосередньо в коробку прихованого монтажу, а торцева планка обрамляє його по периметру та є в цьому випадку декоративним елементом.

  • Полотно для дверей прихованого монтажу на алюмінієвому каркасі – найважливіша частина, оскільки саме до нього буде прикута вся увага. Всі вищезгадані частини будуть приховані, а візуальний ефект створюватиме саме готове полотно. Матеріали, що використовуються для облицювання каркаса дверного полотна, абсолютно різноманітні – дерево, шпон, дзеркало, скло, HPL-панелі, ґрунтований МДФ, призначений для фарбування тощо. Тут все залежить лише від вашої фантазії.

Монтаж прихованих дверей

Як зробити двері прихованого монтажу?

Встановлення конструкції потребує певних навичок та спеціального інструменту. Саме тому є професійні бригади, які спеціалізуються на установці дверей прихованого монтажу. Готова коробка прихованого монтажу монтується у стіну спеціальними пластинами з використанням піни, клею, герметика. На коробку фіксується штукатурна сітка, яка дозволяє вигнати край коробки врівень зі стіною. Потім у коробку встановлюється спеціальний ущільнювач, який захищає від протягів і дозволяє безшумно закривати двері. Також в приховану коробку встановлюється зворотня планка для замку.

Установка дверей прихованого монтажу

У готове полотно вмонтовується замок – ми віддаємо перевагу італійським магнітним замкам Polaris, оскільки саме вони забезпечують безшумну та довговічну роботу. Петлі прихованого монтажу кріпляться у полотно. Залежно від ваги полотна, може бути від 2-х до 5-ти петель, ми радимо італійську фурнітуру Otlav або Anselmi, яка відмінно зарекомендувала себе. Заключний етап – установка полотна з петлями на коробку прихованого монтажу. Після цього важливо правильно відрегулювати полотно за допомогою петель для коректної роботи дверної системи. Останній штрих – встановлення ручки під дизайн, тут знову-таки, ніщо не обмежує вашу фантазію, кожним ексклюзивним дверям належить мати особливу ручку.

Сподіваємось, у статті ми відповіли на головне запитання – як встановити двері прихованого монтажу? І ваші двері стануть справжнім витвором мистецтва – предметом поза часом, затребуваним та красивим завжди!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner