Установка дверей прихованого монтажу – довіряйте професіоналам
Що означає вибрати двері прихованого монтажу? Це відрізнити значуще від банального, креативне від передбачуваного, професіоналізм від імпровізації. Варіації прихованих дверей, завдяки їх унікальній конструкції, воістину безмежні – від класики, надиханої природними кольорами дерев і природи, до модерну, що акцентує на собі увагу неординарними матеріалами та рішеннями.
Кожна модель особлива та сміливо заслуговує на звання дизайнерської, відрізняється досконалою геометрією, вишуканими деталями та формами, ідеально вписується в простір. І серед багатьох різних варіантів ви ретельно вибираєте саме ту модель, яка бездоганно відображає ваш стиль.
Справа залишається за малим – розібратися, як встановити приховані двері. Обмовимося відразу – не намагайтеся робити це самостійно, дизайнерські речі та складні технічні рішення вимагають ювелірної майстерності. Тому монтаж прихованих дверей замовляйте лише у професіоналів своєї справи. Однак, для загальної обізнаності, а заодно і для можливості контролю підрядників, не зайвим буде ознайомитися з теорією.
Система дверей прихованого монтажу
Двері прихованого монтажу складаються з кількох частин. Саме складність конструкції і дозволяє створювати абсолютно різні варіанти, складно знайти дві однакові двері при використанні одних і тих самих складових.
Конструкція прихованих дверей складається з:
-
Алюмінієвої коробки прихованого монтажу, яка монтується в стіну на завершальній стадії оздоблення. Профіль коробки підганяється та фрезерується під індивідуальні розміри. Для дверей прихованого монтажу немає рамок – довжина та ширина конструкції може бути будь-якою. Особливою популярністю користуються приховані двері на всю висоту стіни. Лицьова сторона коробки монтується врівень зі стіною, таким чином, потреба в наличниках відсутня. Це і дозволяє зробити двері практично непомітними, що, власне, і дало назву всій конструкції.
-
Каркас алюмінієвого дверного полотна встановлюється в коробку дверей прихованого монтажу. Саме до нього кріпиться основна частина – полотно. Каркас вирізається та фрезерується з алюмінієвого профілю полотна під петлі, замок і зворотню планку. Конструкція профілю розроблена таким чином, що чудово поєднується як з легкими HPL-панелями, так і з масивними дзеркалами та загартованим склом. Бажаєте скомбінувати матеріали? Запросто! Конструкція каркаса дозволяє зробити це – встановлювати різні матеріали з різних боків дверей.
-
Профіль чверті – додатковий елемент до каркасу полотна, без якого не обійтися, якщо потрібно, щоб двері відчинялися inside – тобто, на себе. Він важливий, але майже непомітний у готовому полотні.
-
Алюмінієва торцева планка використовується виключно для дерев'яних полотен. У такому разі немає потреби в алюмінієвому каркасі полотна. Дерев'яне полотно монтується безпосередньо в коробку прихованого монтажу, а торцева планка обрамляє його по периметру та є в цьому випадку декоративним елементом.
-
Полотно для дверей прихованого монтажу на алюмінієвому каркасі – найважливіша частина, оскільки саме до нього буде прикута вся увага. Всі вищезгадані частини будуть приховані, а візуальний ефект створюватиме саме готове полотно. Матеріали, що використовуються для облицювання каркаса дверного полотна, абсолютно різноманітні – дерево, шпон, дзеркало, скло, HPL-панелі, ґрунтований МДФ, призначений для фарбування тощо. Тут все залежить лише від вашої фантазії.
Як зробити двері прихованого монтажу?
Встановлення конструкції потребує певних навичок та спеціального інструменту. Саме тому є професійні бригади, які спеціалізуються на установці дверей прихованого монтажу. Готова коробка прихованого монтажу монтується у стіну спеціальними пластинами з використанням піни, клею, герметика. На коробку фіксується штукатурна сітка, яка дозволяє вигнати край коробки врівень зі стіною. Потім у коробку встановлюється спеціальний ущільнювач, який захищає від протягів і дозволяє безшумно закривати двері. Також в приховану коробку встановлюється зворотня планка для замку.
У готове полотно вмонтовується замок – ми віддаємо перевагу італійським магнітним замкам Polaris, оскільки саме вони забезпечують безшумну та довговічну роботу. Петлі прихованого монтажу кріпляться у полотно. Залежно від ваги полотна, може бути від 2-х до 5-ти петель, ми радимо італійську фурнітуру Otlav або Anselmi, яка відмінно зарекомендувала себе. Заключний етап – установка полотна з петлями на коробку прихованого монтажу. Після цього важливо правильно відрегулювати полотно за допомогою петель для коректної роботи дверної системи. Останній штрих – встановлення ручки під дизайн, тут знову-таки, ніщо не обмежує вашу фантазію, кожним ексклюзивним дверям належить мати особливу ручку.
Сподіваємось, у статті ми відповіли на головне запитання – як встановити двері прихованого монтажу? І ваші двері стануть справжнім витвором мистецтва – предметом поза часом, затребуваним та красивим завжди!
- Профіль тіньового шва для гіпсокартону – секрет створення ширяючої стеліСтеля, яка не стикається зі стінами – ефект, створити який простіше, ніж здається. Розбираємося, що таке ширяюча стеля та чи дійсно вона левітує?Профіль тіньового шва для гіпсокартону – секрет створення ширяючої стелі
- Коробка для дверей прихованого монтажу – відкриваємо всі приховані секрети дверей InvisibleАлюмінієвий профіль для прихованих дверей – особливості, переваги, правила вибору.Коробка для дверей прихованого монтажу – відкриваємо всі приховані секрети дверей Invisible