Кошик
15 відгуків
Алюмінієві плінтуси від виробника AluCreator
+380 (93) 156-54-54
+380 (95) 156-54-54
+380 (97) 156-54-54
Додати відгук

Коробка для дверей прихованого монтажу – відкриваємо всі приховані секрети дверей Invisible

Коробка для дверей прихованого монтажу – відкриваємо всі приховані секрети дверей Invisible

Двері Invisible – тренд, що міцно закріпився та виник унаслідок інновацій у будівництві та дизайні інтер'єру. Насамперед, це пов'язано з розвитком будівельних матеріалів і технологій, що дало змогу винаходити більш цікаві та складні дверні конструкції. Коробки для прихованих дверей монтуються врівень зі стіною, що забезпечує розділення простору без порушення його візуальної цілісності. З року в рік змінюються стилі, проте головними в інтер'єрі незмінно залишаються ергономіка та функціональність – всі елементи мають відповідати способу життя господарів і задовольняти їхні потреби. І тут прихованим дверям немає рівних – вони можуть виконувати будь-які завдання – від повного злиття з інтер'єром до головного акценту всієї кімнати. А головне – можуть бути абсолютно будь-якого розміру та декоруватися абсолютно різними матеріалами!

Сьогодні ми відкриємо всі секрети й особливості прихованої дверної конструкції, завдяки яким кожен зможе грамотно використовувати переваги такого рішення у своєму інтер'єрі.

Алюмінієва коробка для дверей прихованого монтажу – основа конструкції

Насамперед потрібно визначитися з розмірами майбутніх дверей – ширина, висота, а також наявність перемички. Якщо вони плануються під стелю, то алюмінієва коробка для прихованих дверей може складатися тільки з двох стоякових планок. Ми рекомендуємо використовувати універсальні коробки для дверей прихованого монтажу, які дають змогу встановлювати дверне полотно як із внутрішнім, так і з зовнішнім відкриванням. Ширина алюмінієвого профілю коробки 57 мм, що дає змогу встановлювати ширші полотна – 44 мм або 57 мм для надійної та міцної конструкції. Менша ширина обмежує можливості декору та не дає змогу використовувати більшість матеріалів оздоблення полотна через їхню вагу, наприклад, скло або дзеркало. Також краще купити коробку для прихованих дверей з пазами для фіксації штукатурної сітки врівень зі стіною. Це забезпечить ідеальне прилягання дверей до стіни без єдиного міліметра проміжку.

Купити коробку для дверей прихованого монтажу

Профіль дверного полотна – логічне продовження

У дверну коробку встановлюється дверне полотно на алюмінієвому каркасі з профілю полотна. Така конструкція, на відміну від дерев'яних полотен, дає змогу облицювати каркас дверного полотна абсолютно будь-якими матеріалами та їхніми комбінаціями – HPL панелі, керамограніт, дзеркало, скло. Алюмінієвий каркас витримує чималі навантаження, що гарантує жорсткість та довговічність, а також унеможливлює перекіс дверей, що вкрай важливо під час декорування дзеркалом або склом, оскільки вони можуть просто тріснути з часом.

Якщо використовувати тільки алюмінієвий профіль дверного полотна, то відкривання дверей буде Outside, тобто на себе. У такому разі, товщина дверного полотна буде 44 мм. Якщо заплановано відкривання Inside – від себе, то конструкцію необхідно доповнити профілем чверті. Тоді полотно стане завтовшки 57 мм.

Купити коробки для прихованих дверей

Торцева планка – для чого вона?

Алюмінієва торцовка або кромка призначена для дерев'яних полотен, які мають простішу конструкцію. Дерев'яне полотно легше та підходить тільки для ґрунтування або під фарбування. Для естетичнішого вигляду дерев'яні торці можна оздобити алюмінієвою кромкою. Для відкривання на себе використовується торцовка завширшки 44 мм, від себе – завширшки 57 мм.

Приховані двері – майстерна комбінація алюмінієвих профілів

Щоб конструкція прихованих дверей вийшла справді цілісною, не варто забувати про деталі. Італійські приховані петлі Otlav з 3D-регулюванням гарантують тривалий термін служби незалежно від рівня експлуатації. Вони розраховані на велику вагу, витримують чималі навантаження й не просідають з часом. Ідеальним доповненням дверей Invisible стане італійський магнітний замок AGB Polaris – він забезпечує м'яке безшумне закривання. А можливість встановлення дверної ручки абсолютно будь-якої конфігурації стане останнім приємним штрихом.

Алюмінієва коробка для прихованих дверей купити

Тепер зрозуміло, чому двері прихованого монтажу такі популярні у всьому світі:

  • Ергономічність – установка прихованих дверей дає змогу заощадити простір, який зазвичай займають класичні двері. Це особливо корисно в невеликих приміщеннях, де важливий кожен квадратний сантиметр.

  • Естетична складова – двері Invisible сприяють створенню вишуканої гармонії в інтер'єрі, оскільки не порушують лінії та композицію приміщення, у якому вони встановлені.

  • Варіативність дизайну – доступність у різних розмірах, стилях і варіантах оздоблення, що дає змогу підібрати відповідний варіант для будь-якого інтер'єру.

  • Функціональність – різні оздоблення дозволяють зробити з дверей дзеркало, додаткове джерело денного освітлення, якщо зробити їх із прозорого скла або навіть картину, якщо оформити їх художнім розписом.

  • Довговічність – алюміній не схильний до іржі та гниття, що робить його ідеальним матеріалом для використання в приміщеннях із підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати або кухні.

Як виробник, компанія AluCreator розуміється на такій продукції, як алюмінієвий профіль для прихованих дверей. Дверна коробка Invisible, полотно для прихованих дверей, торцовки, профіль чверті – на нашому сайті представлене все для створення дверей прихованого монтажу вашої мрії!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner