Кошик
15 відгуків
Алюмінієві плінтуси від виробника AluCreator
+380 (93) 156-54-54
+380 (95) 156-54-54
+380 (97) 156-54-54
Додати відгук

Тренди в інтер'єрі 2024 – мінімалізм у всіх його проявах

Тренди в інтер'єрі 2024 – мінімалізм у всіх його проявах

З року в рік дизайн інтер'єру розвивається та трансформується, межі стилів дедалі більше розмиваються. Таким чином можна сміливо виділяти саме концепцію як основу дизайн-проекту. Концепція інтер'єру – це атмосфера, характер, головна ідея, якої будуть дотримуватися всі його складові. Найяскравіший приклад і водночас тренд останніх років – це концепція мінімалізму.

Мінімалістичний дизайн інтер'єру не поступається своїми позиціями, і за прогнозами провідних дизайнерів і архітекторів, буде тільки їх зміцнювати у новому, 2024 році. Пропонуємо заглибитись у світ мінімалістичного дизайну, щоб зрозуміти його значення, історію, популярність, характеристики та різні стилі. За своєю суттю мінімалізм – це простота та мінімум прикрас. Це філософія дизайну, яка закликає використовувати лише основні елементи та уникати зайвого декору. Ця концепція виходить за межі естетики – це спосіб життя, який заохочує усвідомлене споживання та зосередженість на тому, що дійсно важливо.

Мінімалізм у дизайні інтер'єру: з чого все починалося?

Про мінімалізм у дизайні інтер'єру вперше заговорили на початку 20-го століття, основоположниками вважаються німецький рух Баухаус та архітектор Людвіг Міс ван дер Рое. Вони відстоювали чисті лінії, функціональні меблі та ідею про те, що форма повинна слідувати за функцією. Мінімалізм, як рух набирав обертів і швидко вийшов межі архітектури – художники, скульптори, письменники перейняли ідею, що значно прискорило просування ідеї в маси. Сьогодні мінімалізм застосовується до всього – від мистецтва та способу життя до архітектури та дизайну інтер'єру.

Купить напольный плинтус в стиле минимализм

Мінімалізм – це простота, функціональність та обмежене використання елементів. Він передбачає чисті лінії, нейтральні кольори та акцент на найголовнішому. Створити такий стиль не так просто, як здається на перший погляд, оскільки важливо дотриматися балансу – інтер'єр повинен бути затишним і в той же час не перевантаженим деталями. Необхідно ретельно підбирати кожен предмет оздоблення і декору та ставити одне питання – чи принесе він радість і якій меті буде слугувати у вашому просторі. Пам'ятайте – мінімалізм не любить помилок, це стиль бездоганного поєднання форм, пропорцій та фактур.

Основні переваги мінімалізму

Головне завдання будь-якого стилю дизайну інтер'єру – забезпечити комфорт. І в цьому мінімалізму немає рівних, адже в дизайнерському середовищі він вважається найкомфортнішим стилем завдяки створенню світлих затишних просторів. Розглянемо всі плюси стилю мінімалізм:

  • Естетика – мінімалістичні інтер'єри вирізняються своїм простим і водночас елегантним зовнішнім виглядом. Мінімалістичні простори миттєво впізнавані завдяки своєму чіткому, чистому, позбавленому безладу монохромному вигляду. Підлоговий плінтус у стилі мінімалізм ідеально підходить до цієї картини. Також експерти радять комбінувати в оздобленні різні відтінки та текстури, а також використовувати дерево – шпоновані приховані двері, HPL панелі під дерево, меблі з натуральних порід. Також не забудьте додати в декор текстильні елементи у вигляді штор, покривал, подушок, килимків.

Купити плінтус в стилі мінімалізм

  • Візуальний спокій – акуратний незахаращенний простір сприяє стану умиротворення й підвищенню концентрації. У цьому аспекті особливу увагу необхідно приділити освітленню. Чим тепліше світло – тим краще, відмовтеся від лампочок холодного світла та виберіть освітлення з кількома джерелами світла, що дає приємне природне світіння. Наприклад, прихований лінійний світильник, який дає змогу створювати світлові лінії на стінах і підлозі, ширяюча стеля зі світлодіодною стрічкою, плінтуси з LED-підсвіткою, сходи з підсвічуванням. Кілька джерел світла – вкрай важливий аспект, оскільки вони додають простору глибини та роблять його багатовимірним.

Купить плинтус в стиле минимализм

  • Функціональність – мінімалізм і функціональність йдуть пліч-о-пліч, кожен елемент дизайну має певну функцію та спроєктований з урахуванням корисності. Головний сенс – якомога краще розкрити простір, зробивши його максимально зручним для життя – сну, відпочинку, роботи, приготування їжі, зустрічей з рідними та близькими. Часто такі інтер'єри називають інтелектуальними. І тут на допомогу приходять нові технології – вбудована багатофункціональна побутова техніка, різноманітні смарт-пристрої, система розумний дім тощо.

  • Ергономічний простір – продумана організація простору. Мінімалізм орієнтований на продумане планування простору, щоб оптимально використовувати кожен квадратний сантиметр. Відкриті простори, які притаманні стилю мінімалізм прекрасно підходять для зонування – розбивання простору на різні за призначенням зони, які відповідають характеру, звичкам, потребам господарів. І тут секрет криється в деталях – наприклад, профіль для плитки та підлогових покриттів дасть змогу елегантно оформити переходи між різними матеріалами, а прихований плінтус не займатиме жодного міліметра підлоги та дасть змогу встановити меблі впритул до стіни.

Купити плінтус для підлоги в стилі мінімалізм

  • Екологічність – відповідальне споживання міцно увійшло в наше життя. Мінімалізму властиве використання натуральних матеріалів – дерево, камінь, метал. Невід'ємна складова цього пункту – якість. Упор робиться на якість і довговічність матеріалів, а не на кількість і декоративність. Плінтус у стилі мінімалізм відіграє важливу роль – саме алюмінієвий плінтус відповідає всім вимогам – безпечний, піддається вторинній переробці, довговічний, практичний і ппри цьому дуже стриманий і елегантний.

  • Вигода — за оцінкою риелторів, саме житло в стилі мінімалізм має вищу ринкову вартість. Такий стиль не виходить з моди, а отже, завжди залишається затребуваним і бажаним серед потенційних покупців.

Мінімалізм – це не просто стиль, це концепція, що підтверджує велику кількість різновидів інтер'єру – скандинавський мінімалізм, м'який мінімалізм, японський мінімалізм і навіть розкішний мінімалізм. Впевнені, після всього перерахованого вище, настав час втілити теорію в практику. Створюйте інтер'єри із задоволенням, а декоративні алюмінієві профілі від AluCreator допоможуть вам у цьому!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner