Кошик
15 відгуків
Алюмінієві плінтуси від виробника AluCreator
+380 (93) 156-54-54
+380 (95) 156-54-54
+380 (97) 156-54-54
Додати відгук

Профіль тіньового шва для гіпсокартону – секрет створення ширяючої стелі

Профіль тіньового шва для гіпсокартону – секрет створення ширяючої стелі

Ширяюча стеля – відносно новий тренд, який тим не менш, міцно закріпився та набирає все більшої популярності з кожним роком. Висота та форма стелі можуть змінити атмосферу кімнати та позитивно вплинути на загальну естетику. Через своє розташування стеля створює відчуття від кімнати – коли ми підсвідомо оцінюємо простір, очі звернені вгору. Таким чином складається враження – чи здається простір відкритим і повітряним або ж – обмеженим і закритим. П'ята стіна, як часто дизайнери називають стелю, є важливим елементом дизайну інтер'єру та дозволяє виразити творчий архітектурний дизайн і підкреслити стиль та характер приміщення.

Тіньовий зазор на стелі ідеально вписується в відмінні особливості дизайну інтер'єрів, що усталися в останні роки – функціональність, екологічність, затишок, лаконічність, чистота ліній. Головний секрет такого дизайнерського рішення – тінь по периметру стелі, що створює алюмінієвий профіль для гіпсокартону – тіньовий профіль. Завдяки його використанню по всьому периметру стелі залишається вільний простір у декілька сантиметрів. Стеля, начебто, не стикається зі стінами, стіни йдуть углиб конструкції та приховуються затемненням, що утворилося.

Профіль тіньового шва для гіпсокартону купити

Залежно від необхідної відстані між стелею та стіною підбирається потрібна модель тіньового профілю – від 10 мм до 25 мм. Особлива конструкція алюмінієвого профілю передбачає кріплення його до стіни, а потім стельові листи гіпсокартону монтуються до профілю. А якщо у дизайн-проекті закладено більшу відстань? Для таких випадків ми розробили авторську модель – тіньовий шов для гіпсокартону, який кріпиться лише до стелі, що дозволяє створювати тіньовий зазор будь-якої ширини. Для посилення ефекту тіні профіль можна пофарбувати в чорний колір.

Тіньовий шов під світлодіодну стрічку додасть глибини та об'єму – освітлення по периметру стелі створює м'яке освітлення, що ніби огортає. Така конструкція – так зване, контурне підсвічування не тільки підвищує візуальну привабливість, але й забезпечує функціональне освітлення. Для посилення світловідбивних властивостей тіньового шва його зазвичай фарбують у білий колір.

Тіньовий шов для гіпсокартону купити

Стеля, що парить, не перевантажує простір за рахунок відсутності масивних карнизів і багет, вона додає простору та повітря, а також просто привертає увагу своєю оригінальною конструкцією. Вона ідеально підходить як для житлових, так і для комерційних приміщень, а також для місць загального користування.

Підіб'ємо підсумки, виділивши основні переваги використання стельового профілю тіньового шва:

  • Універсальне рішення – стеля, що ширяє, підходить як для невеликої висоти стелі, оскільки вона візуально збільшує простір, так і для приміщень з високими стелями. Також тіньовий профіль для гіпсокартону дозволяє створювати багатоярусні стельові конструкції, значно спрощуючи їх монтаж.

  • Функціональність – світлодіодний тіньовий шов не лише створює затишок та романтичну атмосферу, а й є енергоефективним додатковим джерелом освітлення. Крім того, профіль тіньового шва під LED стрічку чудово комбінується із вбудованим лінійним світильником та іншими сучасними системами освітлення, створюючи воістину чарівні світлові комбінації.

  • Персоналізований дизайн інтер'єру – це підхід, спрямований на створення унікальних, індивідуальних просторів, що відповідають конкретним потребам, уподобанням та індивідуальності мешканців. Тіньовий шов для стелі дозволяє втілити в реальність будь-які дизайнерські задуми для комфорту та відповідності стилю життя господарів приміщення.

Профіль тіньового шва світлодіодний для гіпсокартону купити

У світі, повному нових тенденцій та стилів, знайти спосіб зробити свій життєвий простір красивим та зручним для життя може виявитися непростим, але надзвичайно цікавим завданням. І компанія AluCreator, як виробник алюмінієвих декоративних профілів робимо все можливе, щоб допомогти вам у цьому!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner