Кошик
15 відгуків
Алюмінієві плінтуси від виробника AluCreator
+380 (93) 156-54-54
+380 (95) 156-54-54
+380 (97) 156-54-54
Додати відгук

Вау-ефект - плінтус з підсвічуванням у інтер'єрі

Вау-ефект - плінтус з підсвічуванням у інтер'єрі

Вважають, що плінтус – це скромний предмет декору. Найчастіше ми сприймаємо його як належне в будь-якому приміщенні, не замислюючись про переваги. Зникли в нашому будинку плінтус – ви б помітили? І щоб змінилося, якби його не було? Напевно, нічого – відповість багато хто. А ми дивимося на плінтус з іншого боку. Ми виготовляємо алюмінієвий профіль, який докорінно змінює відношення не тільки до плінтуса, як елемента декору, а й до дизайну приміщення в цілому. Плінтус не просто захищає стіну, він прикрашає кімнату, додає особливість в інтер'єр. Ми захоплюємося можливостями алюмінієвого плінтуса, любимо його і навіть зводимо до культу! І повірте, на це є причини. 

Світлодіодний плінтус для підлоги – чудовий приклад, на якому ми покажемо усі переваги вибору алюмінієвих плінтусів. Ми впевнені, що після цього ви також станете фанатами дизайнерських плінтусів і, заходячи в приміщення, в першу чергу будете звертати увагу саме на них!

Підлоговий плінтус під світлодіодну стрічку перетворює простір

Алюмінієвий плінтус з можливістю встановлення світлодіодної стрічки – це тренд, який міцно закріпився серед дизайнерів та архітекторів завдяки своїй красі та функціональності. Використання LED плинтуса може дійсно змінити вигляд, відчуття та атмосферу простору. Світлодіодний плінтус додає унікальні акценти у найбільш несподіваному місці — по нижньому периметру кімнати і виглядає це заворожливо! В залежності від моделі, світло може падати на підлогу, підсвічувати плінтус або світити суворо паралельно до підлоги.

У темній кімнаті плінтус з підсвічуванням виглядає просто чудово, створюючи м'яке рівне розсіяне свічення. Будь-яке приміщення, незалежно від стилю, набуває особливої загадкової та романтичної атмосфери. Завдяки стійкості алюмінію до вологості світлодіодний плінтус можна сміливо встановлювати в так званих вологих зонах – кухні та ванній.

Практичну функцію плінтусів із підсвічуванням також складно переоцінити – у темний час доби вони допомагають орієнтуватися у просторі. Широко використовуються такі моделі як енергозберігаюче нічне освітлення у громадських місцях, особливо в коридорах, кінотеатрах, театрах, лікарнях, готелях. Світлодіодне джерело світла, завдяки своєму розташуванню біля підлоги цілісне і ненав'язливе, що дозволяє використовувати його повсюдно.

Крім того, світлодіодна стрічка має безліч переваг:

  • Довговічність – служить удесятеро разів довше, ніж звичайна лампочка;

  • Економність – значне зниження енергопостачання.

  • Безпека – відсутність шкідливих речовин або газів усередині;

  • Міцність – ЛЕД стрічка має більшу стійкість до ударів і пошкодження;

  • Універсальність – можливість регулювання яскравості та кольору.

Ми пропонуємо великий вибір світлодіодних плінтусів – в каталозі нашого магазину є як накладні, так і приховані моделі, що дозволяє не обмежувати себе у виборі дизайнерських рішень. Особливо ефектно виглядають приховані моделі плінтусів з підсвічуванням – стіна не стикається з підлогою, створюючи чарівну атмосферу з унікальними світловими ефектами. Сподіваємося, тепер ви не ставитиметеся до плінтуса, як до чогось буденного, а бачитимете в кожній моделі алюмінієвого плінтуса унікальність та неповторність, як і ми.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner